İyi Kitaplar İçin Yeni Bir Umut

Elpis Yayınları

Biz Kimiz?

Kısaca Biz!

15 yıla yakın bir süre yurt içinde ve yurt dışında çeşitli kültür mağazalarında birer kitapçı olarak çalışan bizler, edindiğimiz tecrübelerle; iyi kitapların basımı ve dağıtımı konusunda sizlere yardımcı olmak için çıktık bu yolculuğa. Her birimiz konusunda uzman olmanın getirdiği bilgi, birikim ve tecrübeyle sektöre ışık tutmaya buradan devam ediyoruz. Sizler için mağazalarda en iyisini sunmaya çalışan bizler artık buradayız.

İyi Kitaplar, Yeni Umutlar

Kitaplar çantamızda, hayatımızda, kitaplığımızda, kütüphanemizde… Tarihin en eski dönemlerinden, antik çağlardan beri hayatımızda olan Heredot’a göre ise milattan önce 10. yüzyılda papirüslerin birbirine yapıştırılmasıyla başlayan mükemmel serüven… Hayatımızda bu kadar yer etmiş olmalarına rağmen kitapları veya onlara özel detayları ne kadar biliyoruz? Bu bilgi açlığını sonlandırmaya geldik! Hazırsanız başlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Wattpad kitaplarınızı ücretsiz olarak, sadece matbaa masraflarını karşılamanız karşılığında ücretsiz olarak yayınlıyoruz. Kitaplarınız yurt içinde en iyi kitapçılarda sergileniyor. Kitabevleri ve fuarlarda imza günleri düzenliyoruz.

Kitaplarınız

Kitaplarınızı yayınlatmak için iyi bir yayınevi bulmanız gerekir, adı sanı duyulmadık bir yayınevi ile çalışırsanız hüsran yaşaya bilirsiniz. Elpis Uluslararası bir yayınevidir. Kitaplarınız Elpis ile güvende

Tecrübemiz

15 Yıldır yurt içi ve dışında edindiğimiz uzmanlık ve uluslararası ortaklıklarımız ile Türk yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz. Elpis Yayınları sizler için en iyi yayıncılık hizmetini sunuyor

Wattpad

Wattpad kitaplarının ücretsiz yayınlanması ile sizlere iyi bir yazar olma yolunda yardımcı oluyoruz. Wattpad kitaplarınız sahipsiz değil. Wattpad anlaşmamız sayesinde kitaplarınızı farklı dillere çevirerek yurt dışı pazarına açılmanızı sağlıyoruz.

Aşk İle Yayıncılık

Biz işimizi aşk ile yapıyoruz. Kitapların basılması ve dağıtılması süreci sandığınız kadar zor değil. Oluşturmuş olduğumuz satış ve dağıtım ağımız ile kitaplarınızı ünlü marketlerde bile bulabilirsiniz. Elpis Yayınları ile bir adım atın, gerisini bize bırakın.

Yayınevi Stratejimiz

Yayıncılık bir gelenektir. Yazılı olmayan kuralları ve ilkeleri vardır. Kitabın icadıyla başlayan ve günümüze kadar uzanan bir serüvendir. Aşkla, titizlikle, sabırla ve en önemlisi geçmiş deneyimlere saygıyla yapılır.

Satışından elde edilecek kâr sizin.
Eserinizin tüm yayın hakları sizin.
Amazon,Barnes&Noble ile kitaplarınız basılı olarak yurt dışında satılır.
Kobo,Kindle,Nook,Google Book ile kitaplarınız e book formatında satışa çıkar.

Yayıncılık Geleneği

Yayıncılık bir gelenektir -onlarca yıldır bu geleneği iyi bilen bir ekip tarafından yönetilen Elpis, yayıncılık dünyasında adı iyi bilinen bir kurum olmanın yanı sıra, yıllar içerisinde yenilikçi yaklaşımlarıyla bir “okul” olma özelliğini hazırlıyor.

Editöryel Kusursuzluk

Elpis Yayınları’nın editöryel servisleri, eserinizin azami kalitede okur karşısına çıkabilmesini hedefliyor. Tarafsız ve nesnel gözler tarafından gözden geçirilen metniniz, bu sayede yalın, tutarlı ve kolay okunabilir bir hal alıyor

Akılda Kalıcı Tasarımlar

Elpis Yayınları’nın yayınladığı birçok kitabın uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırıldığını biliyor muydunuz? “Kitap Kimliği” kavramını yayın dünyasına kazanıran kurum olan Elpis, yayınladığı her eser için özgün çözümler üretiyor

" Wattpad anlaşmalı bir kurum olan Elpis Yayınevi ile kitaplarınızı ücretsiz yayınlatın, uluslararası yayıncılık tecrübelerinden yararlanın ve en önemlisi Dünyaya açılma fırsatını yakalayın. "
Brian lemington
Lead Manager

Ekibimiz

Richard F. Lazo
Kitaplarınızın kapak tasarımlarınızı uluslararası standartlarda hazırlamaya çaba gösteriyorum.
Erica Larson
Kitaplarınızın yayınlanma sürecinde amazon, Barnes&Noble anlaşmalarını yapıyorum.
James White
Kitaplarınızı ebook formatına çevirerek ebook satış sitelerine eklenmesine yardımcı oluyorum.
Lily Madeillaine
Kitaplarınızın farklı dillere çevrilmesi için yardımcı oluyorum.

İyi Kitaplar İçin Buradayız

Haber Bültenine Üye Olabilirsiniz

Elpis Yayınları © 2018 All Rights Reserved