Wattpad Kitaplarınız Ücretsiz Yayınlansın

WattPad ve benzeri sitelerdeki  eserlerinizi dijital dünyadan gerçek sayfalara taşımaya hazır mısınız? Elpis Yayınları seçkin internet yazarlarına eşsiz bir fırsat sunuyor. Yaptığımız inceleme sonucu, kitabınızı yayınlanmaya değer bulursak, yayınlanma sürecini kolaylaştırmak, hızlandırmak ve cazip kılmak için bu yayın paketini hazırladık.

Kitabım gerçekten basılıyor mu?
Evet, hem de harika bir baskı kalitesiyle, ofset bir kapak baskısıyla ve piyasadaki en güzel kitap kağıdına. Kitabınız, Elpis Yayınları’nın son teknoloji baskı tesisinde Talep Doğrultusunda Baskı (TDB) yöntemiyle üretilecektir. Bütün dünyada yazarların ve yayıncıların yeni tercihi olan bu yöntem sayesinde artık kitabınızın baskısının tükenmesi diye bir dert kalmıyor. TDB, adı üstünde, talep gelmesi durumunda, kitabın anında, gerekirse tek bir adet bile üretile bilmesini sağlıyor.

Kitabım gerçekten satılıyor mu?
Evet, kitabınız Türkiye’nin bütün kitabevlerinde (D&R Online, Idefix, Kitapyurdu, Pandora, vs.) satışa çıkıyor. Sunduğumuz teklif bununla da kalmıyor, kitabınız için normal kitabevlerinden gelen talepler de karşılanıyor.

Bir süre kısıtlaması var mı?
Yok, siz istediğiniz müddetçe kitabınız satışta kalıyor. Hehangi bir sebepten ötürü kitabınızın satıştan kalkmasını istiyorsanız da istediğiniz zaman kaldırıyoruz.

Kitabımın satıldığından nasıl haberdar olacağım?
Elpis Yayınları Türkiye’de ilk defa yazarlara, kitaplarının satışlarını online takip etme imkanını sunuyor. Şifrenizle gireceğiniz Yazar Bölümü kısmından kitabınızın bütün satış hareketlerini canlı canlı takip edebilirsiniz.

Kitabım verildiği gibi mi basılıyor?
Hayır. Kitabınız temel bir redaksiyondan geçiyor. Bu okumada yetkin bir editör kitabınızı baştan sona, titizlikle gözden geçiriyor. Bu gözden geçirmenin sonucunda, kitabınızdaki olası tüm imla ve gramer hataları gideriliyor ve kurguda olan kopukluklar ya da tutarsızlıklar da düzeltiliyor.

Harika! Nasıl başvurabilirim?
Bize maille (editor@elpisyayinlari.com) dosyanızı ve telefon numarınızı gönderin, bir ön çalışma yapıp size geri dönelim. Wattpad anlaşmalı ilk yayıncı ile çalışma imkanına sahip olun, üstelik wattpad ortamında yazmış olduğunuz eserler için basım ücreti ödemeden kitaplarınızı yayınlayabilirsiniz.

Kitap bastırmak, kitap çıkartmak, kitap yayınlatmak artık elpis ile çok kolay

kitaplarınızı elpis ile ücretsiz olarak yayınlatın

kitaplarınızı elpis ile ücretsiz bastırın

kitaplarınızı elpis ile ücretsiz çıkartın

kitaplarınızı bastırmak için yayınevi aramanıza gerek yok

elpis yayınları wattpad kitaplarınızı bedava yayınlıyor.

Kitap Bastırmak İsteyen

Ağustos 30, 2018

KİTAP YAYINLAMAK İÇİN YAYINEVİ

Ağustos 30, 2018

Bir cevap yazın