Yeni Kitaplar

Barnes & Noble ve Wattpad Ortaklığı

Kitaplarınızı tanıtmak ve satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Uluslararası firmalarla yapmış olduğumuz anlaşmalar vasıtasıyla Wattpad kitaplarının ilk yayıncısı olma heyecanını taşıyoruz. Yurt içinde güçlü dağıtımcılarla; Emek,Final,Başarı,Prefix,Kida çalışıyor ve kitapları en iyi kitapçılarda; D&R,TveK,Nezih,Dost,Kırmızı Kedi,Kitapsan,Remzi,İmge sergiliyoruz. Bunların yanında ulusal zincir marketlerde A101,Bim,Çağdaş,Migros, kitap sergileme alanları oluşturuyoruz. Yerelde satış ağının %80’ne hakim bir yayıncı olarak çalışmalarımız devam ediyor. Uluslararası firmalarla kitapların satışları konusunda anlaşmalar yapıyoruz, amazon,Barnes & Noble®

Wattpad kitaplarınızı yayınlatmak, hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Wattpad anlaşmalı yayıncısı olarak uluslararası yayıncılık tecrübemizi sizler için geliştiriyoruz. Wattpad kitaplarınızı yayınlatmak için yayıncı aramanıza gerek yok, Ücretsiz olarak yayınlayacağımız kitaplarınız ile iyi bir yazar olma yolunda ilk adımızı atın.

Chloe Benjamin

Kitap yazım tarihi 2014

Winner of the Edna Ferber Prize

Long-listed for the 2014 Flaherty-Dunnan First Novel Prize

“A sly, promising and ambitious debut.” —Publishers Weekly

“Chloe Benjamin is a great new talent.” —Lorrie Moore, author of Bark: Stories

Amazon’da kitaplarınızı sergilemek, hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Amazon’un anlaşmalı ilk Türk yayıncısı olarak uluslararası yayıncılık tecrübemizi sizler için geliştiriyoruz. Kitaplarınız artık farklı dillere çevrilerek  e-kitap formatı olarak satışa sunulabiliyor. Elpis Yayınları olarak her süreçte yazarın yanında olmanın mutluluğuyla iyi kitaplar yeni umutlar…

"Wattpad, Amazon ve Barnes & Noble® ile güçlerini arttıran Türkiye yayıncılığına yeni bir soluk getiren Elpis Yayınlarını Kutluyorum."
Franz William Burton
Lead Manager

YENİ UMUTLAR

"Kelimeler olmasaydı, yazı olmasaydı, kitaplar olmasaydı; tarih olmazdı, insanlık kavramı olmazdı."Herman Hesse

Elpis Yayınları

15 yıl yurt içi ve dışında çeşitli kültür mağazalarında birer kitapçı olarak çalışan bizler, edindiğimiz tecrübelerle; iyi kitapların basımı ve dağıtımı konusunda sizlere yardımcı olmak için çıktık bu yolculuğa. Her birimiz konusunda uzman olmanın getirdiği bilgi, birikim ve tecrübeyle sektöre ışık tutmaya buradan devam ediyoruz. Sizler için mağazalarda en iyisini sunmaya çalışan bizler artık buradayız.

Haber bültenine üye ol

Elpis© 2018 All Rights Reserved