kitaplarınızı yayınlattıktan sonra sıra satışta

Kitabınızın Satılması

kitaplarınızı yayınlattıktan sonra sıra satışta. Elpis Yayınları kitaplarınızı ücretsiz olarak yayınladıktan sonra satış aşamasına geçmektedir. Yanlış duymadınız kitaplarınızı ücretsiz olarak bastırabilir, ücretsiz çıkartabilirsiniz.

Kitabınızın basılmasını vaadedecek birçok “yayınevi” bulabilirsiniz. Ancak bir yayınevi adı üstünde kitabınızı sadece basan değil, satılabilmesi için “yayan” kurumdur. Elpis Yayınları, geçmişinde yarım yüzyıllık yayıncılık deneyimi bulunan ve sadece sektörün uzmanlarıyla çalışan, gerçek bir yayınevidir. Asıl başarının kitabınızın basılması değil, kitabınızın dağıtılması, yayılması ve satılmasında olduğu bilinciyle işleyen bir kurum.

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!

    • Kitabevlerine dağıtım. Elpis Yayınları’nın kitaplarına Türkiye’nin en batısından en doğusuna kadar birçok yerde ulaşabilmenizin arkasındaki sır, benzer ve bizden sonra destekli kişisel yayıncılık yaptığını iddia eden yayınevlerinden farklı olarak, bizim arkamızda yarım yüzyıllık bir birikim ve daha da önemlisi tanınmışlığın olmasıdır. Türkiye’nin en büyük zincir kitabevleriyle doğrudan çalışıyoruz.
    • Her kitap kitabevlerine duyuruluyor. Ancak elbette bir kitabı çıkarıp, kendiliğinden dağıtılıp satılmasını beklemekle olmuyor bu iş. Çıkardığımız her kitabın kapsamlı bir tanıtım bülteni hazırlanıyor ve büyük dağıtımcıların yanısıra, ulaşabildiğimiz bütün kitabevlerine de bunu ulaştırıyoruz. Bu tanıtım bülteni aynı zamanda bütün online kitabevlerine de gönderiliyor ve bu sayede kitabınızın sadece anlaşmalı olduğumuz değil, bütün online kitabevlerinde satılabilmesini sağlıyoruz. Tanıtım Bülteni, piyasa standartlarına uygun olarak hazırlanıyor ve bir kitap hakkında yer alması gereken bütün bilgileri olabildiğince derli toplu ve eksiksiz olarak (ama uzatmadan) kitabevi ve dağıtım yetkililerine sunuyor.
  • Doğrudan satış. Elpis Yayınları’nın arkasında sadece bir yayınevi yok; aynı zamanda uluslararası bir yayıncılık tecrübesi var.

Kitap yayınlatmak istiyor musunuz

Temmuz 31, 2018

AMAZON'DA KİTABINI YAYINLAT

Temmuz 31, 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir