Acı Günler

İndirim!

59,00 29,50


Arka Kapak

Yeniden, yine başlamaktır kutsal olan. Her düştüğü yerden kalkıp yoluna devam eden .Kahramanımız içinde böyle, ve böyle yüzlerce   binlercesi var, yalnızlıklar içinde kaybolan, yalnızlık tan korkan ,kendini sevmekten korkan, sonra ölümden korkan! Oysa insan yaşarken ölüyor onlarca kez. Yine de doğuyor.

Fatma’nın yalnızlığı ,gariptir.  Onu izleyen belki de diğer yanıdır. O bunu fark ettiğinde korkar, korkusuyla yüzleşmez düşer. Kalkmak ister… Kendisini her yerde izleyen iç gözü, ama onu kucaklayamaz. İnsan bazen kendini fark etmekten korkar . Ya da fark ettiğinde ,kendini terk eder… Buradaki Fatma hayalidir, insan ölünce başkasının gözünde hayal olmaz mı?  Tam işte buldum derken kaybetmektir yaşam. Her kayıp bir var oluşa gider. Buradan selam olsun yok olmadan varlık gösterenlere.

Stok kodu: 9786057471413 Kategoriler: , , , ,

Açıklama

“Ölenler kimin için öldü, yaralananlar kimin için, ne için yaralandı? Onların yaşadıkları kime, neye yarayacak? Keşke kendilerine bu soruları sorabilselerdi, ama çoğu soramadan öldü. Ölmeyenler de bir daha sosyal hayata dönemeyecek biçimde zedelendiler, üzüldüler, korkutuldular, sindirildiler, hisleri çalındı. Artık isteseler de gülemezler, ağlayamazlar, sevemezlerdi.

İşte bu duruma gelmişti o dönemin gençliği. Düzelmesi için aradan yıllar geçecek ve onlara mutlaka uzun süreli rehabilitasyon ve meditasyon uygulanması gerekecekti.”

Kitap Detayları

Basım Dili

Türkçe

Basım Tarihi

Ocak 2021

Basım Yeri

Ankara

En - Boy

13,5×21 Cm

ISBN

978-605-74714-1-3

Kağıt Cinsi

60 GR İthal Kitap Kağıdı

Sayfa Sayısı

632

Yazar

Osman Akdere

Yayıncı

Elpis Yayınları

yorumlar

yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumlayan siz olun “Acı Günler”