KİTAP YAYINLATMAK İÇİN YAYINEVLERİ

Yayınevi
Kitap Bastırma

KİTAP YAYINLATMAK İÇİN YAYINEVİ Mİ ARIYORSUNUZ

Kitap basımı yapmak her yayınevinin olmazsa olmaz iş işleyişlerinden biridir. Kitap basımı ve Kitap basım aşamaları zaman isteyen işlerdir. Kitap basımı için sektörü tanıyan ve daha önce yayımlanmış kitapları bulunan yayınevlerini tercih etmeniz sizin ve eserleriniz için çok önemlidir.

Hızlı Baskı
Kaliteli Kağıt
e-book

KİTAP YAYINLATMAK İÇİN EN UYGUN YERDESİNİZ.

Kitaplarınızı yayınlatmak için yayınevlerini araştırmaya başladığınızda karşınızıza ücretli basımevleri veya yayınevleri çıkacaktır. Yayınevleri kar amacı güden teşebbüsler olduğu için, her kitaba mesafeli yaklaşırlar. Yayınevimiz kar amacının yanında sosyal faydayı da benimsemektedir.

Kitap Yayınlatmak
Kitapların Yayına Hazırlanması

Kitaplarınızı bastırmak

1.
Kitaplarınızı bastırmak için bizden fikir alın. Biz nasıl kitaplarınızı yayınları onlara göz atalım. 1- Kitabınız için ilk baskı adeti 500 adet yapılır. Baskı ücreti, editör incelemesi, mizanpaj, vb işlemler için sizden ücret talep edilmez. Ücretsiz yayıncılık hizmeti ile tanışmak için acele edin. Kitaplarınız raflardaki yerini bir haftada alsın.
2.
Kitap basımı için girişimlerde bulunurken unutmayınız her yayınevi kitaplarınıza aynı alakayı ve özeni göstermez. 2- Basımı yapılan ilk 500 adet kitabınız için perakende satış fiyatı belirlenir. Belirlenen perakende satış fiyatı üzerinden 150- 200 adet kitap ücreti ödemeniz istenir.
3.
Kitap yayınlatmak için en uygun yayınevini seçerken kitap basım ücretlerine dikkat etmeniz gerekir. 3- 150-200 kitap ücretini dilerseniz kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. 450 kitap dağıtıcı kanalıyla Türkiye geneli satışa sunulur. 20 adet kitap yazara verilir. 30 kitap yazar tanıtımında kullanılır.

İkinci ve üçüncü baskı

Telif Ücreti
Ödemelerimiz

Kitabınızı ilk 500 adet yayınladıktan sonra ikinci ve üçüncü baskıya geçilerek telif ücreti ödemesi peşin olarak yapılır. Telif ücretleri piyasa şartlarının üzerinde verilir. Kitabınızın hakkını hızlı bir şekilde alırsınız ve yeni yayın hazırlamak için teşviklerden yararlanırsınız.

Kitap Basımı, Matbaa işleri, Kitap yayınlatma

Yayınladığımız Kitaplarınız Satışta

Yayına aldığımız kitaplarınız bir haftada tüm dağıtım ve satış ağına ulaşır, kitaplarınız satılmaya başlar.

Yayınevimizin Matbaası

Ankara, İstanbul,İzmir, ve Bursa’da bulunan her biri 5000 m2 alan üzerine kurulmuş, son teknoloji matbaalarımız ile yanınızdayız.

Kitap Tanıtımlarınız

Kitap baskı aşamasında hazırlamış olduğumuz tanıtım bülteni ile tüm kitapçılar ve markeler kitaplarınız hakkında bilgi sahibi olur.