Kitaplarınızın yayınlanma aşamaları

Ücretsiz Baskı
Garantili Satışlar

Kitaplarınızın yayınlanması için başvurularınızı internet sitemiz üzerinden yaparak editor@elpisyayinlari.com adresimize yazmış olduğunuz eseri gönderiniz. Yayınlanması için gönderilen eserler 7 gün gibi kısa bir sürede incelenir ve size gerekli bilgiler verilir. Kitap bastırmak için acele edin.

Hızlı Baskı
Kaliteli Kağıt
e-book

Yayınlanması için yayınevimize göndermiş olduğunuz eserlerin içerikleri editörlerimiz tarafından çok kısa bir sürede incelenir. Editörlerimiz yazmış olduğunuz eseriniz hakkında duygu ve düşüncelerini sizlerle paylaşır.

Editörlerimizin
Kitaplarınızı incelemesi

Kitaplarınız Nasıl Yayınlanır.

1.
Kitabınız için ilk baskı adeti 500 adet yapılır. Baskı ücreti, editör incelemesi, mizanpaj, vb işlemler için sizden ücret talep edilmez. Ücretsiz yayıncılık hizmeti ile tanışmak için acele edin. Kitaplarınız raflardaki yerini bir haftada alsın.
2.
Basımı yapılan ilk 500 adet kitabınız için perakende satış fiyatı belirlenir. Belirlenen perakende satış fiyatı üzerinden 100 adet kitap ücreti ödemesi istenir .
3.
20 adet kitap yazara verilir, kalan 450 adet kitap tüm dağıtıcı ve kitabevlerine gönderilir. 100 adet ücretini dilerseniz İnternet sitemiz üzerinden kredi kartı ile taksitli olarak satın alabilirsiniz.

İkinci ve üçüncü baskı

Telif Ücreti
Ödemelerimiz

Kitabınızı ilk 500 adet yayınladıktan sonra ikinci ve üçüncü baskıya geçilerek telif ücreti ödemesi 6 ayda bir yapılır. Telif ücretleri piyasa şartlarının üzerinde verilir. Kitabınızın hakkını hızlı bir şekilde alırsınız ve yeni yayın hazırlamak için teşviklerden yararlanırsınız.

Kitap bastırma,Kitap yayınlama,Kitap çıkarma

Yayınladığımız Kitaplarınız Satışta

Yayına aldığımız kitaplarınız bir haftada tüm dağıtım ve satış ağına ulaşır, kitaplarınız satılmaya başlar.

Yayınevimizin Matbaası

Ankara, İstanbul,İzmir, ve Bursa’da bulunan her biri 5000 m2 alan üzerine kurulmuş, son teknoloji matbaalarımız ile yanınızdayız.

Kitap Tanıtımlarınız

Kitap baskı aşamasında hazırlamış olduğumuz tanıtım bülteni ile tüm kitapçılar ve markeler kitaplarınız hakkında bilgi sahibi olur.