Satış Hizmetleri

iyi kitaplar, en iyi mağazalar

Kitap çıkarmak uzun vadeli bir süreçtir ve kitap bastırmak bu sürecin bir parçasıdır sadece. Türkiye’nin en büyük perakende zinciriyle yaptığımız özel anlaşma sayesinde, perakende satışın neredeyse yüzde ellisine denk gelen bir dağıtım ağına ulaşıyoruz. Belli başlı bütün büyük dağıtımcılarla çalışıyoruz ve dünyanın her köşesine kitap gönderebilen Türkiye’nin en büyük online kitabevleriyle stratejik ortaklığımız bulunuyor. .

En iyi dağıtım hizmeti

Elbette bir kitabın satış başarısı her şeyden öte kitabın kendisine bağlı ancak birçok kitabın Elpis Yayınları’nda başarılı satış grafikleri elde edecek olması, pazarlama gücümüzün ve potansiyelimizin gücünü ortaya koyacaktır. On beş yıl çeşitli kitabevlerinde satışı ve kitabı tanıyan bizlerin sosyal çevresi düşünüldüğünde ulaşamayacağımız kitapçı ve dağıtıcı yoktur.

Elpis Yayınları

Yeni bir umut

En iyi Tanıtım hizmeti

“Kitap çıkarmak istiyorum” dediğiniz anda kitabınızın etkin ve hızlı bir şekilde satılmasını düşünmeye başlayacaksınız. Bu doğrultuda kitap bastırmak isteyenlere verdiğimiz hizmetler ve kullandığımız kanalları ve satış süreçlerini sizlere açıklayıcı bir biçimde anlatmak bizlerin heyecanına ortak olmanızı sağlamakla başlayalım.

Elpis Yayınları

Yeni bir Kitap

özgün bir ISBN numarası

ISBN (International Standard Book Number, Uluslararası Standart Kitap Numarası), basılan her kitap için Türkiye’de Kültür Bakanlığı ISBN Dairesi’nce verilen eşsiz 10 basamaklık koddur.

Türkiye’de basılan kitapların ISBN kodunun ilk üç rakkamı 978’dir.

Arka Kapak

Haberdar ol

Bizi takip edin.

KİTAP YAYINLAMAK İÇİN YAYINEVİ

Kitap yayınlatmak isteyen yazar adaylarının dikkatine! 13 yıllık editörlüğüm, 10 yıllık yazarlığım ve telifle (para ödemeden ) basılmış 3 kitabımla…

Devamını Oku

Wattpad Kitaplarınız Ücretsiz Yayınlansın

WattPad ve benzeri sitelerdeki  eserlerinizi dijital dünyadan gerçek sayfalara taşımaya hazır mısınız? Elpis Yayınları seçkin internet yazarlarına eşsiz bir fırsat sunuyor.…

Devamını Oku

Kitap Bastırmak İsteyen

Kitap Bastırmak İsteyenler Kitap bastırmak istiyorum, diyenlerin kılavuzu olacak bu yazıyı okuduğunuzda, yayıncılık işlerinde dönen sahtekârlık demeyelim de, ince ayarları…

Devamını Oku

Elpis Yayınları

15 yıl yurt içi ve dışında çeşitli kültür mağazalarında birer kitapçı olarak çalışan bizler, edindiğimiz tecrübelerle; iyi kitapların basımı ve dağıtımı konusunda sizlere yardımcı olmak için çıktık bu yolculuğa. Her birimiz konusunda uzman olmanın getirdiği bilgi, birikim ve tecrübeyle sektöre ışık tutmaya buradan devam ediyoruz. Sizler için mağazalarda en iyisini sunmaya çalışan bizler artık buradayız.

Mutlu Mah. İmam Alim Sultan Cad. 247/15A
0850 224 45 06
WatsApp Danışma Hattı: 0539 423 20 57
Açılış-Kapanış : Haftada 6 Gün, 10.00 – 18.00 Arası Açık
info@elpisyayinlari.com

Haber bültenine üye ol