KİTAP BASTIRMAK İÇİN YAYINEVLERİ

Yayınevi
Kitap Bastırma

KİTAP BASTIRMAK İÇİN YAYINEVİ Mİ ARIYORSUNUZ? Kitap basımı yapmak her yayınevinin olmazsa olmaz iş işleyişlerinden biridir. Kitap basımı ve Kitap basım aşamaları zaman isteyen işlerdir. Kitap basımı için sektörü tanıyan ve daha önce yayımlanmış kitapları bulunan yayınevlerini tercih etmeniz sizin ve eserleriniz için çok önemlidir.

Hızlı Baskı
Kaliteli Kağıt
e-book

KİTAP BASTIRMAK İÇİN EN UYGUN YERDESİNİZ

Kitaplarınızı yayınlatmak için yayınevlerini araştırmaya başladığınızda karşınızıza ücretli basımevleri veya yayınevleri çıkacaktır. Yayınevleri kar amacı güden teşebbüsler olduğu için, her kitaba mesafeli yaklaşırlar. Yayınevimiz kar amacının yanında sosyal faydayı da benimsemektedir.

Kitap Yayınlatmak
Kitapların Yayına Hazırlanması

Kitaplarınızı bastırmak

1.
Kitaplarınızı bastırmak için bizden fikir alın. Biz nasıl kitaplarınızı yayınları onlara göz atalım. 1- Kitabınız için ilk baskı adeti 500 adet yapılır. Baskı ücreti, editör incelemesi, mizanpaj, vb işlemler için sizden ücret talep edilmez. Ücretsiz yayıncılık hizmeti ile tanışmak için acele edin. Kitaplarınız raflardaki yerini bir haftada alsın.
2.
Kitap basımı için girişimlerde bulunurken unutmayınız her yayınevi kitaplarınıza aynı alakayı ve özeni göstermez. 2- Basımı yapılan ilk 500 adet kitabınız için perakende satış fiyatı belirlenir. Belirlenen perakende satış fiyatı üzerinden 100 adet kitap satın almanız istenir. 100 sayfaya kadar satış fiyatı 10 TL ve katları şeklinde yapılır.
3.
Kitap yayınlatmak için en uygun yayınevini seçerken kitap basım ücretlerine dikkat etmeniz gerekir. 3- Satın almış olduğunuz 100 adet kitap sizlere kargolanır, kalan 400 adet kitap tüm dağıtıcı ve kitabevlerine gönderilir. 100 adet kitabınızı internet sitemiz üzerinden kredi kartı ile taksitli olarak satın alabilirsiniz.

İkinci ve üçüncü baskı

Telif Ücreti
Ödemelerimiz

Kitabınızı ilk 500 adet yayınladıktan sonra ikinci ve üçüncü baskıya geçilerek telif ücreti ödemesi peşin olarak yapılır. Telif ücretleri piyasa şartlarının üzerinde verilir. Kitabınızın hakkını hızlı bir şekilde alırsınız ve yeni yayın hazırlamak için teşviklerden yararlanırsınız.

Kitap Basımı, Matbaa işleri, Kitap yayınlatma

Yayınladığımız Kitaplarınız Satışta

Yayına aldığımız kitaplarınız bir haftada tüm dağıtım ve satış ağına ulaşır, kitaplarınız satılmaya başlar.

Yayınevimizin Matbaası

Ankara, İstanbul,İzmir, ve Bursa’da bulunan her biri 5000 m2 alan üzerine kurulmuş, son teknoloji matbaalarımız ile yanınızdayız.

Kitap Tanıtımlarınız

Kitap baskı aşamasında hazırlamış olduğumuz tanıtım bülteni ile tüm kitapçılar ve markeler kitaplarınız hakkında bilgi sahibi olur.